Колеги, ви маєте унікальну можливість з 10 до 12 вересня опинитися в епіцентрі ріелторської спільноти. Саме у ці дні легендарний Дніпро приймає XXIV Міжнародну конференцію «Ринок нерухомості: шлях до успіху».

Профільні та масові медіа, представники інтернет-ресурсів та цільової преси після акредитації можуть стати свідками всіх ділових заходів. Для учасників і гостей члени АФНУ та лідери ринку готують корисну інформацію, бізнес-сесії та круглі столи. Протягом трьох днів журналісти зможуть поспілкуватися зі всіма активними гравцями ринку нерухомості з України та Євросоюзу, США й інших країн.

Зверніть увагу, що до участі у ключових заходах запрошені гості з-за кордону та представники суміжних фахів.

Серед тем для обговорення:

  • перспективи розвитку ринку нерухомості в Україні
  • новітні тенденції українського та світового ринку нерухомості
  • кращі технології та методики, що застосовуються у цьому бізнесі
  • інвестиційні проекти
  • досвід та законодавчі особливості різних країн тощо.

Професіонали українського ринку нерухомості, представники іноземних компаній, відомі ріелтори й оцінювачі, представники державної влади, юристи-консультанти, банкіри та представники страхових компаній, забудовники та девелопери чекають на вас.

Для акредитації на конференцію відправте заявку:

Анна Степанова, прес-секретар АФНУ

Тел.: +380 97 576-31-93

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про АФНУ

Професійність, що базується на більш ніж двадцятирічному досвіді. Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України – наймасштабніша профільна громадська організація, що об’єднує представників з 25 регіонів країни у 32 містах. Свою діяльність АФНУ розпочала ще у 1995 році. Сьогодні її членами є більше 2000 професійних ріелторів, а відділення відкриті практично у всіх областях України. Детальніше...

©2024 АФНУ. Всі права захищено