XXIV Міжнародну конференцію з нерухомості приймає Культурно-діловий центр «Менора» (http://menorah-center.com/).

«Менора» — найбільший у світі єврейський громадський комплекс. Складає єдиний комплекс з центральною синагогою Дніпра «Золота Троянда». Центр складається з семи веж, що символізують Храмовий семисвічник. На загальній площі близько 50 тисяч квадратних метрів розміщуються різноманітні сервіси для мешканців та гостей міста. Унікальне архітектурне рішення, вдале розташування у самому серці міста Дніпро, відповідні стандарти обслуговування і сучасне технічне оснащення дають підстави вважати Комплекс однією із найкращих локацій міста для проведення масштабних ділових заходів.

 

Вітальний коктейль

Відбуватиметься у "Гранд-холі" Ділового центру "Менора". Початок 10 вересня о 20.00

 

Гала-вечеря

Розпочнеться 11 вересня о 19.30. Місце проведення - ресторан «Хутор» (https://www.hutor.co.ua). Передбачено трансфер від Ділового центу "Менора" до місця проведення гала-вечері.

 

Рекомендації організаторів щодо проживання у Дніпрі

Організатори також рекомендують учасникам та гостям Конференції найбільш зручні локації для проживання:

За промокодом "АФНУ" отримайте знижку у 15% на проживання у цих готелях.

Увага! Щоби скористатися знижкою, у формі реєстрації на сайтах готелів оберіть рядок "Побажання" й введіть вказаний промокод.

  • Bartolomeo Resort Hotel - https://bartolomeo.com.ua/hotel - для учасників Конференції передбачено знижку на проживання у 15% за промокодом "24 АСНУ"
  • Light hotel - https://lighthotel.dp.ua/ - учасникам Конференції пропонується знижка у 15% за промокодом "24 АСНУ"
  • Готель "Дніпропетровськ" - http://dnipro-hotel.dp.ua/ - розміщення гостей конференції відбувається із 15% знижкою за промокодом "24 АСНУ"

 

Про АФНУ

Професійність, що базується на більш ніж двадцятирічному досвіді. Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України – наймасштабніша профільна громадська організація, що об’єднує представників з 25 регіонів країни у 32 містах. Свою діяльність АФНУ розпочала ще у 1995 році. Сьогодні її членами є більше 2000 професійних ріелторів, а відділення відкриті практично у всіх областях України. Детальніше...

©2024 АФНУ. Всі права захищено